K zimě patří otužování
Jak napadne sníh, je to jasné. K běhu se přidává válení ve sněhu, V dnešní době nedostatku antibiotik a obecně různých léků, je toto způsob, jak si udržet zdraví. A pak samozřejmě bylinky a nebo ještě lépe, po doběhu grog 😀 . Pamatujete, jak mne před rokem pohřbívali, že jsem uvěřil své imunitě a nenechal se otečkovat? A že jsem umřel? Bylo to v hlavních zprávách na TV Prima. Řeknu ještě jednu moudrost: „Ve dvou se to lépe válí.“ a nejenom ve sněhu 😀 .
