Czech Republic
spartanpaja@post.cz

K zimě patří otužování

YOU'LL KNOW AT THE FINISH LINE

K zimě patří otužování

Jak napadne sníh, je to jasné. K běhu se přidává válení ve sněhu, V dnešní době nedostatku antibiotik a obecně různých léků, je toto způsob, jak si udržet zdraví. A pak samozřejmě bylinky a nebo ještě lépe, po doběhu grog 😀 . Pamatujete, jak mne před rokem pohřbívali, že jsem uvěřil své imunitě a nenechal se otečkovat? A že jsem umřel? Bylo to v hlavních zprávách na TV Prima. Řeknu ještě jednu moudrost: „Ve dvou se to lépe válí.“ a nejenom ve sněhu 😀 .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *